سوالات متداول از درمانکده

آیا هر پزشکی میتواند عضو درمانکده شود؟

تنها پزشکانی که موارد مهم ما در فرآیند جذب را دارا باشند عضو نهایی می شوند. ما با پزشکان متخصص و فوق تخصص همکاری میکنیم، همچنین دندانپزشکان و پیراپزشکان که همگی می بایست دارای شماره نظام پزشکی بوده و دارای وجه مثبتی در بین بیماران باشند. ما تمامی تلاش خود را برای تجربه ای لذت بخش در مسیر درمان به کار خواهیم بست

آیا من می توانم برای تمامی پزشکان از طریق درمانکده نوبت رزرو کنم؟

در حال حاضر خیر ولی این هدف نهایی ما محسوب می شود. ما در حال حاضر با پزشکانی که تمایل به همکاری برای ارائه خدمات لذت بخش دارند و بیمار برای آنها از جایگاه با اهمیتی برخوردار است همکاری میکنیم.

هزینه ویزیت پزشکان چه قدر است؟

این یک سوال مهم است که شما می بایست آن را با پزشک یا بیمه گذار مطرح کنیدو حتما از میزان این هزینه مطلع شوید و با تماس با مطب خیال خود را راحت کنید.

آیا درمانکده یک مرکز پزشکی یا درمانی است؟

خیر، درمانکده جمعی از جوانان پر تلاش ایران است که هدف خود را خدمت رسانی به هم وطنانش برای رسیدن به خدمات با کیفیت و مطلوب در حوزه سلامت قرار داده اند.

آیا درمانکده در تمام ایران فعالیت میکند؟

خیر، ما هم اکنون در تهران در حال فعالیت هستیم و با عشق در حال آماده سازی بسترهای لازم برای ارائه خدمات در سایر نقاط ایران عزیزمان هستیم.

آیا استفاده از خدمات درمانکده رایگان است؟

این امکانات در ابتدا رایگان بود و ما تمام تلاش خود را برای کاهش هزینه ها انجام دادیم اما با توجه به گسترش خدمات و ارائه خدمات هزینه بر، تنها یک هزینه بسیار ناچیز را برای بهبود خدمات دریافت میکنیم. به یاد داشته باشید این هزینه هیچ ارتباطی با حق ویزیت مطب پزشک نداشته و به صورت جداگانه به عنوان حق اشتراک درمانکده اخذ می شود.